TERMINARZE ZAWODÓW

NAJNOWSZE WYDARZENIA

  •  

    04.11.2019

    KONIEC ZGŁOSZEŃ SZKÓŁ DO ROZGRYWEK

    Minął termin (do 31.10.19r.) zgłoszeń szkół do finałowych rozgrywek: – Igrzysk Dzieci: do badmintona – zobacz listę / do szachów – zobacz listę – Igrzysk Młodzieży Szkolnej: do badmintona – zobacz listę / do szachów – zobacz listę – Licealiady: do badmintona – zobacz listę / do szachów – zobacz listę / do unihokeja –[...]
  •  

    10.09.2019

    SKS 2020 – NABÓR SZKÓŁ

    SKS – NABÓR SZKÓŁ DO PROGRAMU NA 2020 ROK Ruszył nabór szkół do programu Szkolny Klub Sportowy na 2020 rok – pobierz zgłoszenie. Wypełnione zgłoszenie (plik EXCEL’a) należy przesłać e-mail’em do dnia 06.12.2019r. na adres: wszs@szczecin.home.pl lub sks.szczecin@wp.pl Tak jak było to w roku poprzednim na szkołę liczącą poniżej 300 uczniów istnieje możliwość utworzenia 2[...]
  •  

    06.06.2019

    FINAŁ KRAJOWY IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ – DŹWIRZYNO 2019 – WYNIKI

    KOMUNIKATY FINAŁU KRAJOWEGO IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ – DŹWIRZYNO 2019 Rozgrywki dziewcząt i Dźwirzyno – 07 – 11.06.2019r. – pobierz komunikat. Harmonogram gier dziewcząt – pobierz. Wyniki końcowe – pobierz. Rozgrywki chłopców i Dźwirzyno – 12 – 16.06.2019r. – pobierz komunikat. Harmonogram gier chłopców – pobierz. Wyniki końcowe – pobierz.  
  •  

    22.08.2018

    RODO – dokument dotyczący ochrony danych osobowych

    Klauzula informacyjne dotycząca przetwarzania danych osobowych – RODO – pobierz. Wyniki zawodów są dostępne na górze w zakładce ⇒ sport szkolny ⇒ wyniki z zawodów. Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół są dostępne od góry w zakładce ⇒ sport szkolny ⇒ współzawodnictwo.  

ARCHIWUM

TERMINARZE ZAWODÓW

Igrzyska Dzieci - roczniki 2007 i młodsi

Lp.DyscyplinaGminnePowiatoweRegionalnePółfinały WojeówdzkieFinały Wojewódzkie
1/2.Sztafetowe Biegi Przełajowe.do 04.10.19r.do 16.10.19r.----------------Tychowo - 23.10.19r.
3/4.Drużynowy Czwórbój LA dz. i ch.do 18.10.19r.do 20.05.20r.----------------dz. - 27.05.20r.
ch. - 28.05.20r.
5/6.Drużynowy Trójbój LA dz. i ch.do 08.05.20r.do 22.05.20r.----------------do 05.06.20r.
7/8.Tenis stołowy – drużynowydo 29.11.19r.do 20.12.19r.do 05.03.20r.--------do 20.03.20r.
9/10.Unihokejdo 18.10.19r.do 08.11.19r.do 29.11.19r.--------do 20.12.19r.
11.Szachy – drużynowe dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.19r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie.Grudzień 2019r.
12/13.Drużynowe Biegi Przełajowedo 31.03.20r.do 17.04.20r.---------------do 30.04.20r.
14/15.Koszykówkado 20.12.19r.do 06.03.20r.do 27.03.20r.do 17.04.20r.do 08.05.20r.
16/17.Piłka Siatkowa - czwórkido 20.12.19r.do 06.03.20r.do 20.03.20r.do 03.04.20r.do 24.04.20r.
18/19.Piłka Ręcznado 20.12.19r.do 06.03.20r.do 20.03.20r.do 03.04.20r.do 24.04.20r.
20/21.Piłka Nożnado 25.10.19r.do 24.04.20r.do 08.05.20r.do 29.05.20r.do 10.06.20r.
22/23.Pływanie drużynowe/sztafetydo 25.10.19r.do 28.02.20r.----------------Marzec 2020r.
24/25.Badminton - drużynowy dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.19r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie.Grudzień 2019r.
26/27.Koszykówka 3x3* dz. i ch.Zgłoszenia do 30.09.19r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie.Stargard - 15.10.19r. Dziewcząt i chłopców.
* - koszykówka 3x3 w Igrzyskach Dzieci dotyczy tylko rocznika 2008 i młodszych.

Regionalne

Lp.DyscyplinaRegionalnePółfinały WojewódzkieFinały Wojewódzkie
Region "A"Region "B"Region "C"Region "D"Region "A-B"Region "C-D"
1.Piłka Ręczna dz
2.Piłka Ręczna ch.
3.Koszykówka dz.
4.Koszykówka ch.
5.Piłka Siatkowa - 4 dz.
6.Piłka Siatkowa - 4 ch.
7.Piłka Nożna dz.
8.Piłka Nożna ch.
9.Unihokej dz.18.11.19r. - Mrzeżyno25.11.19r. - Bierzwnik--------
10.Unihokej ch.18.11.19r. - Mrzeżyno27.11.19r. - Tuczno--------
11.Tenis Stołowy - druż. dz.--------
12.Tenis Stołowy - druż. ch.--------
13.Badminton - drużynowy - dziewczątSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2019r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.10.12.19r. - Lipiany
14.Badminton - drużynowy - chłopcówSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2019r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.10.12.19r. - Lipiany

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - roczniki 2005-2006

Lp.DyscyplinaPowiatoweRegionalnePółfinały WojewódzkieFinały Wojewódzkie
1/2.Sztafetowe Biegi Przełajowedo 16.10.19r.----------------Tychowo - 23.10.19r.
3/4.Szkolna Liga LA dz. i ch.do 15.05.20r.----------------do 29.05.20r.
5/6.LA – Indywidualna dz. i ch.do 25.05.20r.----------------do 10.06.20r.
7.Szachy – drużynoweZgłoszenia do 31.10.19r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie.Grudzień 2019r.
8/9.Tenis stołowy – drużynowydo 08.11.19r.do 29.11.19r.--------do 20.12.19r.
10/11.Drużynowe Biegi Przełajowedo 17.04.20r.----------------do 30.04.20r.
12/13.Koszykówkado 20.12.19r.do 13.03.20r.do 31.03.20r.DZ - 27.04.2020r.
CH - 28.04.2020r.
14/15.Piłka Siatkowado 28.02.20r.do 13.03.20r.do 31.03.20r.do 24.04.20r.
16/17.Piłka Ręcznado 28.02.20r.do 13.03.20r.do 31.03.20r.do 24.04.20r.
18/19.Piłka Nożnado 15.11.19r.do 08.05.20r.do 22.05.20r.do 10.06.20r.
20/21.Unihokejdo 08.11.19r.do 29.11.19r.--------do 20.12.19r.
22/23.Pływanie drużynowe/sztafetydo 28.02.20r.----------------Marzec 2020r.
24/25.Siatkówka - plażowado 15.05.20r.----------------do 10.06.20r.
26/27.Badminton – drużynowy dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.19r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie.Grudzień 2019r.
28/29.Koszykówka 3x3* dz. i ch.Zgłoszenia do 30.09.19r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie.Stargard - 22.10.19r. Dziewcząt i chłopców.
* - koszykówka 3x3 w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dotyczy tylko rocznika 2006.

Regionalne

Lp.DyscyplinaRegionalnePółfinały WojewódzkieFinały Wojewódzkie
Region "A"Region "B"Region "C"Region "D"Region "A-B"Region "C-D"
1.Piłka Ręczna dz.
2.Piłka Ręczna ch.
3.Koszykówka dz.27.04.2020r.
4.Koszykówka ch.28.04.2020r.
5.Piłka Siatkowa dz.
6.Piłka Siatkowa ch.
7.Piłka Nożna dz.
8.Piłka Nożna ch.
9.Unihokej dz.19.11.19r. - Mrzeżyno28.11.19r. - Tuczno--------
10.Unihokej ch.19.11.19r. - Mrzeżyno--------
11.Tenis Stołowy - druż. dz.--------
12.Tenis Stołowy - druż. ch.--------
13.Badminton - drużynowy - dziewczątSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2019r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.04.12.19r. - Sianów
14.Badminton - drużynowy - chłopcówSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2019r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.04.12.19r. - Sianów

Licealiada - Szkoły Ponadgimnazjalne - roczniki 2000 i młodsi.

Lp.DyscyplinaPowiatoweRegionalneFinały Wojewódzkie
1/2.Sztafetowe Biegi Przełajowedo 16.10.19r.--------Tychowo - 23.10.19r.
3/4.Szkolna Liga LA – I i II rzut dz. i ch.do 31.10.19r.--------do 22.05.20r.
5/6.Koszykówkado 06.03.20r.do 31.03.20r.do 30.04.20r.
7/8.Piłka Siatkowado 06.03.20r.do 31.03.20r.do 30.04.20r.
9/10.Piłka Ręcznado 06.03.20r.do 31.03.20r.do 30.04.20r.
11/12.Piłka Nożnado 15.11.19r.do 15.05.20r.do 29.05.20r.
13/14.Tenis stołowy – drużynowydo 25.10.19r.do 22.11.19r.do 13.12.19r.
15/16.Pływanie drużynowe/sztafetydo 15.11.19r.--------Kołobrzeg - 28.11.19r.
17/18.Drużynowe Biegi Przełajowedo 17.04.20r.--------do 30.04.20r.
19/20.Siatkówka - plażowado 15.05.20r.--------do 10.06.20r.
21.Szachy - drużynoweZgłoszenia do 31.10.19r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie.Grudzień 2019r.
22/23.UnihokejZgłoszenia do 31.10.19r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie.Grudzień 2019r.
24/25.Badminton – drużynowy dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.19r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie.Grudzień 2019r.
26/27.Koszykówka 3x3* dz. i ch.Zgłoszenia do 30.09.19r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie.Dziewcząt - 21.10.2019r. - Koszalin
Chłopców - 22.10.19r. - Szczecin.
* - koszykówka 3x3 w Licealiadzie rozgrywana w rocznikach 2003-2004.

Regionalne

Lp.DyscyplinaRegionalneFinały Wojewódzkie
Region "A"Region "B"Region "C"Region "D"
1.Piłka Ręczna dz
2.Piłka Ręczna ch.
3.Koszykówka dz.
4.Koszykówka ch.
5.Piłka Siatkowa dz.
6.Piłka Siatkowa ch.
7.Piłka Nożna dz.
8.Piłka Nożna ch.
9.Unihokej dz.System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2019r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.
10.Unihokej ch.System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2019r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.19.12.2019r. - Szczecinek
11.Tenis Stołowy - druż. dz.
12.Tenis Stołowy - druż. ch.
13.Badminton - drużynowy - dziewczątSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2019r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.03.12.2019r. - Szczecinek
14.Badminton - drużynowy - chłopcówSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2019r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.12.12.2019r. - Szczecinek

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie

ul. Garncarska 5
70 - 377 Szczecin
tel. 91 48 - 42 - 170
tel. 91 48 - 47 - 683

e-mail: wszs@szczecin.home.pl

e-mail SKS: sks.szczecin@wp.pl

KONTAKT Z NAMI

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie

ul. Garncarska 5
70 - 377 Szczecin
tel. 91 48 - 42 - 170
tel. 91 48 - 47 - 683

e-mail: wszs@szczecin.home.pl

e-mail SKS: sks.szczecin@wp.pl

KONTAKT Z NAMI

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie

ul. Garncarska 5
70 - 377 Szczecin
tel. 91 48 - 42 - 170
tel. 91 48 - 47 - 683

e-mail: wszs@szczecin.home.pl

e-mail SKS: sks.szczecin@wp.pl