TERMINARZE ZAWODÓW

NAJNOWSZE WYDARZENIA

  •  

    05.03.2018

    SZKOLNY KLUB SPORTOWY 2018

    SZKOLNY KLUB SPORTOWY 2018r. Regulamin programu SKS – pobierz Pismo od WSZS w Szczecinie do nauczycieli prowadzących – pobierz WYSTARTOWAŁ DZIENNIK ELEKTRONICZNY SKS. Pismo od operatora Krajowego Instytutu Sportu – pobierz Dla nauczycieli uczestniczących w programie w 2017 roku – instrukcja pobierz Logowanie: https://www.szkolnyklubsportowy.pl/logowanie Dla nowych nauczycieli biorących udział w programie pierwszy raz w 2018[...]
  •  

    14.12.2017

    SZKOLNY KLUB SPORTOWY – PILNE informacje !!!

    Pismo do nauczycieli związane z aktualizacją danych i testami sprawnościowymi – pobierz. Instrukcja do wykonania testów – pobierz. Arkusz pomocny przy wykonywaniu testów – pobierz.  
  •  

    09.12.2017

    WKRÓTCE FINAŁY ZESPOŁOWYCH GIER SPORTOWYCH

    Już wkrótce odbędą się Finały w zespołowych grach sportowych. Finały Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Ręcznej, Mini Piłce Siatkowej i Mini Koszykówce. Finały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej, Piłce Siatkowej i Koszykówce. Finały Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej, Piłce Siatkowej i Koszykówce. Szczegółu ukażą się w terminarzu imprez.

ARCHIWUM

TERMINARZE ZAWODÓW

Igrzyska Dzieci - roczniki 2005 i młodsi

Lp.DyscyplinaGminnePowiatoweRegionalnePółf. WojFinały Woj.
1/2.Sztafetowe Biegi Przełajowe.do 29.09.17r.do 13.10.17r.----------------19.10.17r. - Tychowo
3/4.Drużynowy Czwórbój LAdo 13.10.17r.do 18.05.18r.----------------dz. - 29.05.18r. - Złocieniec
ch. - 30.05.18r. - Złocieniec
5/6.Tenis stołowy – drużynowydo 24.11.17r.do 22.12.17r.do 16.02.18r.--------do 02.03.18r.
7/8.Unihokejdo 20.10.17r.do 10.11.17r.do 30.11.17r.--------do 22.12.17r.
9.Szachy – drużynowe dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.17r. bezpośrednio do WSZS Szczecin13.12.17r. - Koszalin
10/11.Drużynowe Biegi Przełajowedo 30.03.18r.do 13.04.18r.----------------17.04.18r. - Gryfino
12/13.Mini Koszykówkado 22.12.17r.do 16.02.18r.do 30.03.18r.do 20.04.18r.do 11.05.18r.
14/15.Mini Piłka Siatkowado 22.12.17r.do 16.02.18r.do 09.03.18r.do 30.03.18r.do 20.04.18r.
16/17.Mini Piłka Ręcznado 22.12.17r.do 16.02.18r.do 09.03.18r.do 30.03.18r.do 20.04.18r.
18/19.Mini Piłka Nożnado 27.10.17r.do 27.04.18r.do 11.05.18r.do 25.05.18r.do 08.06.18r.
20/21.Pływanie drużynowe/sztafetydo 27.10.17r.do 16.02.18r.----------------26.03.18r. - Szczecinek
22/23.Badminton - drużynowy dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.17r. bezpośrednio do WSZS SzczecinGrudzień 2017r.

Regionalne

Lp.DyscyplinaRegionalnePółfinałyFinały
Region "A"Region "B"Region "C"Region "D"Region "A-B"Region "C-D"
1.Mini Piłka Ręczna dz09.03.18r. - Lekowo06.03.18r. - Szczecin01.03.18r. - Szczecin06.03.18r. - Mielenko Draw.28.03.18r. - Szczecin28.03.18r. - Szczecin19.04.18r. - Koszalin
2.Mini Piłka Ręczna ch.06.03.18r. - Sławno07.03.18r. - Szczecin09.03.18r. - Szczecin16.03.18r. - Stargard27.03.18r. - Szczecin05.04.18r. - Stargard24.04.18r. - Szczecin
3.Mini Koszykówka dz.20.03.18r. - Koszalin22.03.18r. - Świnoujście22.03.18r. - Barlinek28.03.18r. - Resko12.04.18r. - Koszalin25.04.18r. - Szczecin10.05.18r. - Koszalin
4.Mini Koszykówka ch.15.03.18r. - Sławno28.03.18r. - Kamień Pom.12.03.18r. - Szczecin19.03.18r. - Stargard09.04.18r. - Koszalin16.04.18r. - Stargard14.05.18r. - Koszalin
5.Mini Piłka Siatkowa dz.05.03.18r. - Koszalin21.02.18r. - Szczecin14.03.18r. - Szczecin01.03.18r. - Stargard 22.03.18r. - Koszalin12.04.18r. - Szczecin 25.04.18r. -Koszalin
6.Mini Piłka Siatkowa ch.01.03.18r. - Darłowo13.03.18r. - Świnoujście07.03.18r. - Krzywin08.03.18r. - Wałcz06.04.18r. - Gryfice20.03.18r. - Wałcz25.04.18r. - Pyrzyce
7.Mini Piłka Nożna dz.08.05.18r. - Międzyzdroje
8.Mini Piłka Nożna ch.09.05.18r. - Kamień Pomorski
9.Unihokej dz.29.11.17r. - Grzmiąca30.11.17r. - Mrzeżyno27.11.17r. - Dębno27.11.17r. - Dobra--------18.12.17r. - Mrzeżyno
10.Unihokej ch.29.11.17r. - Grzmiąca30.11.17r. - Mrzeżyno27.11.17r. - Dębno21.11.17r. - Bierzwnik--------07.12.17r. - Wierzchowo
11.Tenis Stołowy - druż. dz.13.02.18r. - Białogard22.02.18r. - Szczecin15.02.18r. - Przelewice08.02.18r. - Człopa--------09.04.18r. - Koszalin
12.Tenis Stołowy - druż. ch.13.02.18r. - Białogard27.02.18r. - Szczecin15.02.18r. - Przelewice08.02.18r. - Człopa--------10.04.18r. - Koszalin
13.Badminton - drużynowy - dziewczątSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2017r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.14.12.17r. - Sianów
14.Badminton - drużynowy - chłopcówSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2017r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.14.12.17r. - Sianów

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - roczniki 2002-2004

Lp.DyscyplinaPowiatoweRegionalnePółfinały Woj.Finały Woj.
1/2.Sztafetowe Biegi Przełajowedo 13.10.17r.----------------19.10.17r. - Tychowo
3/4.Szkolna Liga LAdo 11.05.18r.----------------29.05.18r. - Stargard
5/6.LA – Indywidualna dz. i ch.do 25.05.18r.----------------12.06.18r. - Goleniów
7.Szachy – drużynoweZgłoszenia do 31.10.17r. bezpośrednio do WSZS Szczecin.14.12.2017r. - Szczecin
8/9.Tenis stołowy – drużynowydo 27.10.17r.do 30.11.17r.--------do 22.12.17r.
10/11.Drużynowe Biegi Przełajowedo 13.04.18r.----------------17.04.18r. - Gryfino
12/13.Koszykówkado 22.12.17r.do 09.02.18r.do 02.03.18r.do 23.03.18r.
14/15.Piłka Siatkowado 09.02.18r.do 02.03.18r.do 23.03.18r.do 13.04.18r.
16/17.Piłka Ręcznado 09.02.18r.do 02.03.18r.do 23.03.18r.do 13.04.18r.
18/19.Piłka Nożnado 03.11.17r.do 11.05.18r.do 25.05.18r.do 08.06.18r.
20/21.Unihokejdo 10.11.17r.do 24.11.17r.--------do 22.12.17r.
22/23.Pływanie drużynowe/sztafetydo 16.02.18r.----------------04.04.2018r. - Kołobrzeg
24/25.Siatkówka - plażowado 18.05.18r.----------------do 08.06.18r.
26/27.Badminton – drużynowy dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.17r. bezpośrednio do WSZS SzczecinGrudzień 2017r.

Regionalne

Lp.DyscyplinaRegionalnePółfinałyFinały
Region "A"Region "B"Region "C"Region "D"Region "A-B"Region "C-D"
1.Piłka Ręczna dz.13.03.18r. - Koszalin02.03.18r. - Nowogard19.03.18r. - Dębno02.03.18r. - Drawsko Pom.20.03.18r. - Nowogard22.03.18r. - Drawsko Pom.Szczecin
2.Piłka Ręczna ch.26.02.18r. - Koszalin05.03.18r. - Nowogard15.03.18r. - Barlinek01.03.18r. - Drawsko Pom.19.03.18r. - Nowogard23.03.18r. - Drawsko Pom.10.04.18r. - Szczecin
3.Koszykówka dz.20.02.18r. - Koszalin01.03.18r. - Świnoujście22.02.18r. - Gryfino07.03.18r. - Stargard27.03.18r. - Koszalin14.03.18r. - Szczecin24.04.18r. - Koszalin
4.Koszykówka ch.13.02.18r. - Koszalin28.02.18r. - Szczecin21.02.18r. - Szczecin23.02.18r. - Stargard10.04.18r. - Koszalin26.03.18r. - Szczecin27.04.18r. - Stargard
5.Piłka Siatkowa dz.06.03.18r. - Sławno09.03.18r. - Gryfice07.03.18r. - Pyrzyce05.03.18r. - Wałcz27.03.18r. - Koszalin27.03.18r. - Stargard16.04.18r. - Gryfice
6.Piłka Siatkowa ch.08.03.18r. - Tychowo28.02.18r. - Świnoujście08.03.18r. - Police07.03.18r. - Stargard10.04.18r. - Mścice28.03.18r. - Police24.04.18r. - Pyrzyce
7.Piłka Nożna dz.09.05.18r. - Świnoujście
8.Piłka Nożna ch.07.05.18r. - Kołobrzeg
9.Unihokej dz.28.11.17r. - Grzmiąca27.11.17r. - Mrzeżyno28.11.17r. - Dębno22.11.17r. - Wierzchowo--------13.12.17r. - Wierzchowo
10.Unihokej ch.28.11.17r. - Grzmiąca27.11.17r. - Mrzeżyno28.11.17r. - Dębno28.11.17r. - Bierzwnik--------15.12.17r. - Mrzeżyno
11.Tenis Stołowy - druż. dz.29.11.17r. - Sianów29.11.17r. - Stepnica23.11.17r. - Przelewice24.11.17r. - Złocieniec--------11.12.17r. - Bierzwnik
12.Tenis Stołowy - druż. ch.29.11.17r. - Sianów29.11.17r. - Stepnica23.11.17r. - Przelewice24.11.17r. - Złocieniec--------11.12.17r. - Bierzwnik
13.Badminton - drużynowy - dziewczątSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2017r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.04.12.17r. - Lipiany
14.Badminton - drużynowy - chłopcówSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2017r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.04.12.17r. - Lipiany

Licealiada - Szkoły Ponadgimnazjalne

Lp.DyscyplinaPowiatoweRegionalneFinały Wojewódzkie
1/2.Sztafetowe Biegi Przełajowedo 13.10.17r.--------19.10.17r. - Tychowo
3/4.Szkolna Liga LA – I i II rzutdo 27.10.17r.--------22.05.18r. - Stargard
5/6.Koszykówkado 02.03.18r.do 23.03.18r.do 20.04.18r.
7/8.Piłka Siatkowado 02.03.18r.do 23.03.18r.do 20.04.18r.
9/10.Piłka Ręcznado 02.03.18r.do 23.03.18r.do 20.04.18r.
11/12.Piłka Nożnado 10.11.17r.do 18.05.18r.do 08.06.18r.
13/14.Tenis stołowy – drużynowydo 20.10.17r.do 17.11.17r.do 15.12.17r.
15/16.Pływanie drużynowe/sztafetydo 10.11.17r.--------06.12.2017r. - Kołobrzeg
17/18.Drużynowe Biegi Przełajowedo 13.04.18r.--------17.04.18r. - Gryfino
19/20.Siatkówka - plażowado 18.05.18r.--------do 08.06.18r.
21.Szachy - drużynoweZgłoszenia do 31.10.17r. bezpośrednio do WSZS Szczecin29.11.2017r. - Kołobrzeg
22/23.UnihokejZgłoszenia do 31.10.17r. bezpośrednio do WSZS SzczecinListopad/Grudzień 2017r.
24/25.Badminton – drużynowy dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.17r. bezpośrednio do WSZS SzczecinListopad/Grudzień 2017r.

Regionalne

Lp.DyscyplinaRegionalneFinały
Region "A"Region "B"Region "C"Region "D"
1.Piłka Ręczna dz13.04.18r. - Świdwin22.03.18r. - Nowogard26.03.18r. - Dębno26.03.18r. - Stargard19.04.18r. - Szczecin
2.Piłka Ręczna ch.22.03.18r. - Połczyn Zdrój23.03.18r. - Nowogard22.03.18r. - Szczecin22.03.18r. - Szczecin12.04.18r. - Szczecin
3.Koszykówka dz.09.04.18r. - Koszalin26.03.18r. - Kamień Pomorski05.04.18r. - Gryfino27.03.18r. - Szczecin24.04.18r. - Szczecin
4.Koszykówka ch.11.04.18r. - Koszalin16.03.18r. - Goleniów 06.04.18r. - Gryfino06.04.2018r. - Stargard23.04.18r. - Koszalin
5.Piłka Siatkowa dz.21.03.18r. - Koszalin28.03.18r. - Kołobrzeg20.03.18r. - Police 14.03.18r. - Resko26.04.18r. - Szczecin
6.Piłka Siatkowa ch.19.03.18r. - Świdwin28.03.18r. - Kołobrzeg23.03.18r. - Pyrzyce12.03.18r. - Stargard 26.04.18r. - Szczecin
7.Piłka Nożna dz.20.04.18r. - Koszalin24.04.18r.- Świnoujście
8.Piłka Nożna ch.26.04.18r.- Świnoujście
9.Unihokej dz.System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2017r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.21.12.17r. - Mrzeżyno
10.Unihokej ch.System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2017r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.19.12.17r. - Grzmiąca (pow. szczecinecki)
11.Tenis Stołowy - druż. dz.14.11.17r. - Szczecinek27.11.17r. - Kołobrzeg21.11.17r. - Przelewice14.11.17r. - Złocieniec19.12.17r. - Złocieniec
12.Tenis Stołowy - druż. ch.14.11.17r. - Szczecinek27.11.17r. - Kołobrzeg21.11.17r. - Przelewice14.11.17r. - Złocieniec19.12.17r. - Złocieniec
13.Badminton - drużynowy - dziewczątSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2017r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.14.12.17r. - Kołobrzeg
14.Badminton - drużynowy - chłopcówSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2017r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.12.12.2017r. - Szczecinek

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie

ul. Garncarska 5
70 - 377 Szczecin
tel. 91 48 - 42 - 170
tel. 91 48 - 47 - 683

e-mail: wszs@szczecin.home.pl

e-mail SKS: sks.szczecin@wp.pl

KONTAKT Z NAMI

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie

ul. Garncarska 5
70 - 377 Szczecin
tel. 91 48 - 42 - 170
tel. 91 48 - 47 - 683

e-mail: wszs@szczecin.home.pl

e-mail SKS: sks.szczecin@wp.pl

KONTAKT Z NAMI

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie

ul. Garncarska 5
70 - 377 Szczecin
tel. 91 48 - 42 - 170
tel. 91 48 - 47 - 683

e-mail: wszs@szczecin.home.pl

e-mail SKS: sks.szczecin@wp.pl