PATRONAT ZACHODNIOPOMORSKIEJ KURATOR OŚWIATY

SPONSORZY / FUNDATORZY / ORGANIZATORZY IMPREZ SPORTOWYCH

Zachodniopomorski Kurator Oświaty Pani Magdalena Zarębska-Kulesza objęła patronatem honorowym imprezy organizowane przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy: Wojewódzkie Igrzyska Dzieci (dla uczniów klas VI i młodszych – rocznik 2009 i młodsi ze szkół podstawowych), Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej (dla uczniów VII – VIII klas – rocznik 2007 – 2008), Wojewódzka Licealiada (dla uczniów szkół ponadpodstawowych – rocznik 2002 i młodsi) – szczegóły – http://www.kuratorium.szczecin.pl/komunikaty/igrzyska-organizowane-przez-wojewodzki-szkolny-zwiazek-sportowy-w-szczecinie/


W dniu 16.12.21r. o godz. 13:00 przedstawiciele WSZS w Szczecinie w osobach Przewodniczący Marcin Kuduk, Wiceprzewodniczący Bartosz Bieńkowski i Członek Zarządu Arkadiusz Rozwód odbyli spotkanie z Zachodniopomorskim Kuratorem Oświaty Panią Magdaleną Zarębską – Kuleszą. Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze i miało na celu nawiązanie bliższej współpracy pomiędzy WSZS w Szczecinie i Zachodniopomorskim Kuratorium Oświaty i dalej z wszystkimi szkołami z całego województwa zachodniopomorskiego.


Wyniki Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej wUnihokeju – Chłopców – Mrzeżyno – 17.12.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Unihokeju – Dziewcząt – Mrzeżyno – 16.12.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców – Stargard – 15.12.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie – Chłopców – Szczecinek – 15.12.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju – Dziewcząt – Mrzeżyno – 14.12.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Unihokeju – Chłopców – Bierzwnik – 14.12.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju – Dziewcząt – Bierzwnik – 13.12.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym – Dziewcząt i Chłopców – Bierzwnik – 09.12.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach – Dziewcząt i Chłopców – Gryfino – 09.12.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie – Dziewcząt – Szczecinek – 08.12.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Szachach – Dziewcząt i Chłopców – Gryfino – 08.12.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie – Dziewcząt – Szczecinek – 08.12.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju – Chłopców – Szczecinek – 02.12.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie – Dziewcząt i Chłopców – Lipiany – 30.11.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkiej Licealiady w Szachach – Dziewcząt i Chłopców – Kołobrzeg – 26.11.2021r. – pobierz.


Wyniki Finału Wojewódzkiej Licealiady w Pływaniu – Kołobrzeg – 16.11.2021r.pobierz.


Listy szkół, które zgłosiły się do rozgrywek współzawodnictwa sportowego szkół na rok szkolny 2021/2022 bezpośrednio do WSZS w Szczecinie, do tych dyscyplin sportu gdzie było to konieczne:

– WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA DZIECI/ szachy – zobacz / badminton – zobacz

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ/ szachy – zobacz / badminton – zobacz

WOJEWÓDZKA LICEALIADA/ szachy – zobacz / badminton – zobacz / unihokej – zobacz

Chętnych do organizacji w/w zawodów (oprócz Badmintona w ID i IMS) prosimy o kontakt z biurem WSZS w Szczecinie – 91 48-42-170 lub tel. kom. 519-17-26-36.


XVII SEJMIK SZKOLNEJ KULTURY FIZYCZNEJ

Supraśl, 5 – 6 listopada 2021r. – zobacz informacje.


WYNIKI FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – GRYFINO – 20.10.2021r.

WOJEWÓDZKICH IGRZYSK DZIECI – pobierz.

WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – pobierz.

WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY – pobierz.


WYNIKI OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ZE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH O PUCHAR MINISTRA KULTURY, DZIEDZICTWA NARODOWEGO I SPORTU – KOŁOBRZEG – 21-22.09.2021r.

DZIEWCZĄT – pobierz / CHŁOPCÓW – pobierz


Ogólnopolskie zawody w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców ze szkół ponadpodstawowych o Puchar Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu – Kołobrzeg 21-22.09.2021r pobierz komunikat / pobierz oświadczenie COVID 19 (każdy uczestnik imprezy musi je mieć wypełnione i podpisane.


Zapraszamy na:
Ogólnopolską konferencję przedmiotowo-metodyczną dla dyrektorów szkół i nauczycieli wychowania fizycznego:
Jak oceniać i niwelować negatywne skutki pandemii na lekcjach wychowania fizycznego?

Szczegóły konferencji – zobacz


Zarząd WSZS w Szczecinie na zebraniu w dniu 17.05.2021r. podjął decyzją związaną z powrotem dzieci i młodzieży do “normalności” o organizacji zawodów sportowych w następujących dyscyplinach sportu:

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci:

– Czwórbój LA dziewcząt – 01.06.21r. – w Złocieńcu – wyniki zestawienie – pobierz / wyniki drużynowe – pobierz / wyniki indywidualne  – pobierz

– Czwórbój LA chłopców – 02.06.21r. – w Złocieńcu – wyniki zestawienie – pobierz / wyniki drużynowe – pobierz / wyniki indywidualne  – pobierz

– Trójbój LA dziewcząt i chłopców – 09.06.21r. w Złocieńcu – WYNIKI DZIEWCZĄT – pobierz / wyniki całych drużyn – pobierz / WYNIKI CHŁOPCÓW – pobierz / wyniki całych drużyn – pobierz

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

– Indywidualne Zawody w LA dziewcząt i chłopców – 10.06.21r. – Białogard – komunikat po zawodach – pobierz.

– Szkolna Drużynowa Liga LA dziewcząt i chłopców – 16.06.21r. – Goleniów – komunikat po zawodach – pobierz.

– Siatkówka Plażowa dziewcząt i chłopców – czerwiec 2021 – 14.06.21r. – Kołobrzeg – pobierz wyniki.

Wojewódzka Licealiada:

– Szkolna Liga LA dziewcząt i chłopców – 16.06.21r. – Goleniów – komunikat po zawodach – pobierz.

– Siatkówka Plażowa dziewcząt i chłopców – czerwiec 2021 – 15.06.21r. – Kołobrzeg – pobierz wyniki.


UWAGA !!!

W związku z najnowszymi obostrzeniami WSZS w Szczecinie uprzejmie informuje, że Otwarte Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Biegach Górskich., które miały odbyć się w dniu 27.03.2021r. w Gryfinie zostały odwołane i odbędą się w innym, bardziej sprzyjającym terminie o czym zostaną Państwo poinformowani odrębnym komunikatem.

W związku z możliwością aktywności fizycznej ns świeżym powietrzu WSZS w Szczecinie razem z Zachodniopomorskim Związkiem Lekkiej Atletyki i Międzyszkolnym Klubem Sportowym “Hermes” Gryfino podjął się organizacji Otwartych Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Biegach Górskich. Zawody odbędą się w dniu 27.03.2021r. w Gryfinie dla:

UWAGA w Systemie Rejestracji Szkół zawody znajdują pod nazwą Indywidualnych Biegów Przełajowych. Jeżeli do dnia 27.03.2021r. wszelkie obostrzenia związane się z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 zostaną zmienione to wszelkie informacje zostaną umieszczone na stronie WSZS w Szczecinie.

Zapraszamy wszystkich do udziału i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. !!!


Zarząd Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Szczecinie uprzejmie informuje, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w całej Polsce związanej z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego w wyniku rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 na stan obecny brak jest jakiejkolwiek możliwości organizacji imprez sportowych dla uczniów wszystkich typów szkół. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie to wszelkie informacje natychmiast znajdą się na naszej stronie Internetowej.


WSZS w Szczecinie zachęca do zajrzenia na kanał You Tube Dolnośląskiego Szkolnego Związku Sportowego https://www.youtube.com/channel/UCBUOEtcfcJGXNtgUEEQb8_w , na którym znajdują się ciekawe zestawy ćwiczeń dla dzieci i młodzieży, zestawy ćwiczeń dla starszych pod nazwą Mistrzowski WF, które przedstawiają znani sportowcy oraz kilka wykładów z wiedzy przydatnych dla nauczycieli WF i nie tylko.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!


WSZS w Szczecinie uprzejmie informuje, że rozpoczęliśmy tworzenie dokumentów rozliczeniowych – PIT’ów za 2020 rok i są one wysyłane drogą e-mail’ową na adresy podane w umowach zawartych z Państwem. Jeżeli chodzi o umowy – zlecenia gdzie nie było podanych przez Państwa adresów e-mail’owych lub o wypłaty dla sędziów to dokumenty te zostaną wysłane pocztą tradycyjną. W razie pytań czy wątpliwości proszę o kontakt z biurem WSZS w Szczecinie pod numerem telefonu: 91 48-42-170.


UWAGA – gorąca prośba !!!

Zespół metodyków wychowania fizycznego Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego, zwraca się z uprzejmą prośbą do nauczycieli wychowania fizycznego o wypełnienie ankiety „Zdalne nauczanie w subiektywnej ocenie nauczycieli WF”. Jej przeprowadzenie pozwoli zebrać materiał do analizy sytuacji nauczycieli wychowania fizycznego w czasie pandemii Covid-19 oraz wpływu zdalnego nauczania na zdrowie nauczycieli, uczniów, a także określić potrzeby środowiska w tym zakresie.

link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/13oQ6ePYwWkTcGDxpwS9fZZUv-ag0D58Wl_jPcZuAkQ4/edit


Zarząd Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Szczecinie uprzejmie informuje, że w związku z szansą na powrót chociaż w jakimś stopniu do normalnego funkcjonowania szkół i całego społeczeństwa w lutym 2021 roku zamieściliśmy nowy terminarz imprez sportowych dla wszystkich typów szkół na rok szkolny 2020/2021. Szczegóły na stronie po odpaleniu lub w zakładce – sport szkolny – terminarze zawodów.


Zarząd Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Szczecinie uprzejmie informuje, że w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego w wyniku rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 i z coraz większymi obostrzeniami z tym związanymi spowodowanymi rosnącą liczbą zachorowań  (zamknięcie szkół i nauka zdalna i pomimo braku zakazu organizowania imprez sportowych) Zarząd Związku podjął decyzję o zawieszeniu wszelkich imprez sportowych do dnia 29.11.2020r. W sprzyjających warunkach po tym terminie podejmiemy próbę organizacji przynajmniej niektórych imprez sportowych. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której będą się ukazywały aktualne informacje.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i wszelkiej odporności !!!


Lista szkół chętnych do rozgrywek w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Badmintonie dziewcząt i chłopców – pobierz.

Lista szkół chętnych do rozgrywek w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Szachach – drużynowych dziewcząt i chłopców – pobierz.

Lista szkół chętnych do rozgrywek w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie dziewcząt i chłopców – pobierz.

Lista szkół chętnych do rozgrywek w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach – drużynowych dziewcząt i chłopców – pobierz.

Lista szkół chętnych do rozgrywek w ramach Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie dziewcząt i chłopców – pobierz.

Lista szkół chętnych do rozgrywek w ramach Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju dziewcząt i chłopców – pobierz.

Lista szkół chętnych do rozgrywek w ramach Wojewódzkiej Licealiady w Szachach – drużynowych dziewcząt i chłopców – pobierz.


Wyniki Finałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Wojewódzkiej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Gryfino – 20.10.2020r. – pobierz.


WSZS w Szczecinie szuka chętnych do organizacji rozgrywek koszykówki 3×3 i prosi    o kontakt ewentualnych przyszłych organizatorów.

Lista szkół chętnych do rozgrywek w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców – pobierz.

Lista szkół chętnych do rozgrywek w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców – pobierz.

Lista szkół chętnych do rozgrywek w ramach Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców – pobierz.


Wyniki Ogólnopolskich Zawodów w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt i Chłopców o PUCHAR MINISTRA SPORTU – Kołobrzeg – 23.09.2020r. – pobierz.

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie został razem z I Liceum Ogólnokształcącym w Kołobrzegu i KMKL w Kołobrzegu został organizatorem “Ogólnopolskich zawodów w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców ze szkół ponadpodstawowych o Puchar Ministra Sportu RP”. Zawody zostaną rozegrane w dniu 23.09.2020r. na stadionie przy I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Kołobrzegu                  przy ul. Łopuskiego 42-44 – pobierz komunikat.

Powrót do strony głównej

© 2022, ALL RIGHTS RESERVED. DESIGNED & CODED BY CRIS