Terminarze zawodów
Igrzyska Dzieci - roczniki 2011 i młodsi
Lp. | Dyscyplina | Gminne | Powiatowe | Regionalne | Półfinały Wojewódzkie | Finały Wojewódzkie |
---|---|---|---|---|---|---|
1/2. | Sztafetowe Biegi Przełajowe | do 30.09.23r. | do 14.10.23r. | – – – – – – | – – – – – – | Gryfino – 20.10.2023 r. |
3/4. | Drużynowy Czwórbój LA dz. i ch. | do 20.10.23r. | do 22.05.24r. | – – – – – – | – – – – – – | dz. – 27.05.2024 r. |
5/6. | Drużynowy Trójbój LA dz. i ch. | do 10.05.24r. | do 24.05.24r. | – – – – – – | – – – – – – | Złocieniec – 05.06.24 r. |
7/8. | Tenis stołowy – drużynowy | do 20.10.23r. | do 03.11.23r. | do 27.11.23r. | – – – – – – | do 22.12.2023 r. |
9/10. | Unihokej | do 02.02.24r. | do 24.02.24r. | do 15.03.24r. | – – – – – – | do 31.03.2024 r. |
12/13. | Drużynowe Biegi Przełajowe | do 31.03.24r. | do 12.04.24r. | – – – – – – | – – – – – – | 17.04.2024 r. – Gryfino |
14/15 | Festiwal sztafet | do 17.05.24r. | do 29.05.24r. | – – – – – – | – – – – – – | 13.06.2024 r. – Świnoujście |
16/17. | Koszykówka | do 22.12.23r. | do 29.02.24r. | do 15.03.24r. | do 31.03.24r. | do 26.04.2024 r. |
18/19. | Piłka Siatkowa – czwórki | do 22.12.23r. | do 29.02.24r. | do 15.03.24r. | do 31.03.24r. | do 26.04.2024 r. |
20/21. | Piłka Ręczna | do 22.12.23r. | do 29.02.24r. | do 15.03.24r. | do 31.03.24r. | do 26.04.2024 r. |
22/23. | Piłka Nożna | do 31.10.23r. | do 30.04.24r. | do 15.05.24r. | do 29.05.24r. | do 14.06.2024 r. |
24/25. | Pływanie drużynowe/sztafety | do 31.10.23r. | do 29.02.24r. | – – – – – – | – – – – – – | 25.03.24 r. – Szczecinek |
26. | Szachy – drużynowe | Zgłoszenia do 31.10.23r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. | Gryfino – 14.12.23r. |
|||
27/28. | Badminton – drużynowy | Zgłoszenia do 31.10.23r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. | grudzień 2023 r. | |||
29/30. | Koszykówka 3×3* dz. i ch. | Zgłoszenia do 30.09.23r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. | październik 2023 r. |
Regionalne
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - roczniki 2009-2010
Lp. | Dyscyplina | Powiatowe | Regionalne | Półfinały Wojewódzkie | Finały Wojewódzkie |
---|---|---|---|---|---|
1/2. | Sztafetowe Biegi Przełajowe | do 14.10.23r. | – – – – – – | – – – – – – | Gryfino – 20.10.2023 r. |
3/4. | Szkolna Liga LA dz. i ch. | do 17.05.24r. | – – – – – – | – – – – – – | Stargard – 20.05.2024 r. |
5/6. | Tenis stołowy | do 03.11.23r. | do 27.11.23r. | – – – – – – | do 22.12.2023 r. |
7/8. | Drużynowe Biegi Przełajowe | do 12.04.24r. | – – – – – – | – – – – – – | 17.04.2024 r. – Gryfino |
9/10. | Festiwal sztafet | do 29.05.24. | – – – – – – | – – – – – – | 13.06.2024 r. – Świnoujście |
11/12. | Koszykówka | do 29.02.24r. | do 15.03.24r. | do 31.03.24r. | do 30.04.2024 r. |
13/14. | Piłka Siatkowa | do 29.02.24r. | do 15.03.24r. | do 31.03.24r. | do 30.04.2024 r. |
15/16. | Piłka Ręczna | do 29.02.24r. | do 15.03.24r. | do 31.03.24r. | do 30.04.2024r. |
17/18. | Piłka Nożna | do 30.04.24r. | do 15.05.24r. | do 29.05.24r. | do 14.06.2024 r. |
19/20. | Unihokej | do 29.02.24r. | do 15.03.24r. | – – – – – – | do 31.03.2024 r. |
21/22. | Pływanie drużynowe/sztafety | do 29.02.24r. | – – – – – – | – – – – – – | 25.03.24r. – Szczecinek |
23/24. | Siatkówka – plażowa. | Zgłoszenia do 30.04.24r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. | Dziewcząt – 28.05.24r. Chłopców – 29.05.24r. KOŁOBRZEG | ||
25. | Szachy – drużynowe. | Zgłoszenia do 31.10.23r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. | Szczecin – 07.12.23r. | ||
26/27. | Badminton – dz. i ch. | Zgłoszenia do 31.10.23r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. | grudzień 2023 r. | ||
28/29. | Koszykówka 3×3 dz. i ch. | Zgłoszenia do 30.09.23r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. | październik 2023 r. |
Regionalne
Licealiada - Szkoły Ponadpodstawowe - roczniki 2004 i młodsi
Ē
Lp. | Dyscyplina | Powiatowe | Regionalne | Finały Wojewódzkie |
---|---|---|---|---|
1/2. | Sztafetowe Biegi Przełajowe. | do 14.10.23r. | – – – – – – | Gryfino – 20.10.2023 r. |
3/4. | Szkolna Liga LA – I i II rzut dz. i ch. | do 31.10.23r. | – – – – – – | Kołobrzeg – 21.05.2024 r. |
5/6. | Festiwal sztafet | do 29.05.24r. | – – – – – – | 13.06.2024 r. – Świnoujście |
7/8. | Koszykówka | do 29.02.24r. | do 31.03.24r. | do 30.04.2024 r. |
9/10. | Piłka Siatkowa | do 29.02.24r. | do 31.03.24r. | do 30.04.2024 r. |
11/12. | Piłka Ręczna | do 29.02.24r. | do 31.03.24r. | do 30.04.2024 r. |
13/14. | Piłka Nożna | do 30.04.24r. | do 15.05.24r. | do 29.05.2024 r. |
15/16. | Tenis stołowy | do 31.10.23r. | do 27.11.23r. | do 15.12.2023 r. |
17/18. | Pływanie drużynowe/sztafety | do 31.10.23r. | – – – – – – | Kołobrzeg – 08.11.2023 r. |
19/20. | Drużynowe Biegi Przełajowe | do 12.04.24r. | – – – – – – | 17.04.2024 r. – Gryfino |
21/22. | Siatkówka – plażowa | Zgłoszenia do 30.04.23r. bezpośredni do WSZS w Szczecinie. | maj/czerwiec 2024 r. | |
23. | Szachy – drużynowe | Zgłoszenia do 31.10.23r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. | Połczyn-Zdrój – 13.12.23r.
Zmiana miejsca zawodów na Centrum Kultury ul. Wojska Polskiego 54 |
|
24/25. | Unihokej | Zgłoszenia do 31.10.23r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. | grudzień 2023 r. | |
26/27. | Badminton – dz. i ch. | Zgłoszenia do 31.10.23r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. | grudzień 2023 r. | |
28/29. | Koszykówka 3×3* dz. i ch. | Zgłoszenia do 30.09.23r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. | październik 2023 r. | |
* – koszykówka 3×3 w Licealiadzie rozgrywana w rocznikach 2006 i młodsi. |
Regionalne
17. | Koszykówka 3×3 – dziewcząt. | System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w październiku 2023 r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół. | Stargard – 23.10.23 r. | |||
18. | Koszykówka 3×3 – chłopców. | System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w październiku 2023 r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół. | Stargard – 27.10.23 r. |