Terminarze zawodów

 

Lp. Dyscyplina Gminne Powiatowe Regionalne Półfinały Wojewódzkie Finały Wojewódzkie
1/2. Sztafetowe Biegi Przełajowe. do 01.10.21r. do 15.10.21r. – – – – – – – – – – – – 20.10.21r. – Gryfino
3/4. Drużynowy Czwórbój LA dz. i ch. do 15.10.21r. do 20.05.22r. – – – – – – – – – – – – ZŁOCIENIEC       DZ – 26.05.2022r.    CH – 27.05.2022r.
5/6. Drużynowy Trójbój LA dz. i ch. do 06.05.22r. do 25.05.22r. – – – – – – – – – – – – 08.06.2022r. – Złocieniec
7/8. Tenis stołowy – drużynowy do 22.10.21r. do 05.11.21r. do 26.11.21r. – – – – – – do 22.12.21r.
9/10. Unihokej do 22.10.21r. do 05.11.21r. do 26.11.21r. – – – – – – do 22.12.21r.
11. Szachy – drużynowe dz. i ch. Zgłoszenia do 31.10.21r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie (kto go jeszcze nie dokonał). 08.12.21r. – Gryfino
12/13. Drużynowe Biegi Przełajowe do 31.03.22r. do 14.04.22r. – – – – – – – – – – – – 22.04.22r. – Gryfino

schemat trasy – pobierz

14/15. Koszykówka do 22.12.21r. do 28.02.22r. do 15.03.22r. do 31.03.22r. do 14.04.22r.
16/17. Piłka Siatkowa – czwórki do 22.12.21r. do 28.02.22r. do 15.03.22r. do 31.03.22r. do 14.04.22r.
18/19. Piłka Ręczna do 22.12.21r. do 28.02.22r. do 15.03.22r. do 31.03.22r. do 29.04.22r.
20/21. Piłka Nożna do 29.10.21r. do 22.04.22r. do 12.05.22r. do 27.05.22r. do 10.06.22r.
22/23. Pływanie drużynowe/sztafety do 29.10.21r. do 28.02.22r. – – – – – – – – – – – – Dz. i Ch. – Szczecinek – 30.03.2022r.
24/25. Badminton – dz. i ch. Zgłoszenia do 31.10.21r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie (kto go jeszcze  nie dokonał). Grudzień 2021r.
26/27. Koszykówka 3×3* dz. i ch. Zgłoszenia do 30.09.21r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. Dz. i ch. – 27.10.21r. – Kołobrzeg
* – koszykówka 3×3 w Igrzyskach Dzieci dotyczy tylko rocznika 2009 i młodszych.

Regionalne

Lp. Dyscyplina Regionalne Półfinały Wojewódzkie Finały Wojewódzkie
Region “A” Region “B” Region “C” Region “D” Region “A-B” Region “C-D”
1. Piłka Ręczna dz 04.04.22r. – Sławno 28.03.22r. – Nowogard 23.03.22r. – Dębno 24.03.22r. – Dobrzany 28.04.22r. – Mielno 07.04.22r. – Dębno 05.05.22r. – Koszalin
2. Piłka Ręczna ch. 24.03.22r. – Sławno 07.04.22r. – Kamień Pom. 31.03.22r. – Barlinek 07.04.22r. – Tuczno 29.04.22r. – Koszalin 12.05.22r. – Tuczno 24.05.2022r. – Koszalin
3. Koszykówka dz. 31.03.22r. – Koszalin 04.04.22r. – Szczecin 24.03.22r. – Szczecin 05.04.22r. – Resko 28.04.22r. – Szczecin 12.04.22r. – Szczecin 19.05.2022r. – Szczecin
4. Koszykówka ch. 16.03.2022r. – Koszalin 04.04.22r. – Goleniów 05.04.22r. – Szczecin 22.03.22r. – Stargard 13.04.22r. – Koszalin 11.04.22r. – Stargard 11.05.2022r. – Koszalin
5. Piłka Siatkowa – 4 dz. 17.03.2022r. – Połczyn Zdr. 18.03.22r. – Gryfice 21.04.22r. – Lipiany 27.04.22r. – Stargard 13.04.22r. – Koszalin 13.05.22r. – Lipiany 17.05.2022r. – Koszalin
6. Piłka Siatkowa – 4 ch. 17.03.2022r. – Połczyn Zdr. 31.03.22r. – Kołobrzeg 21.04.22r. – Lipiany 26.04.22r. – Stargard 21.04.22r. – Połczyn Zdrój 13.05.22r. – Lipiany 17.05.22r. – Połczyn-Zdrój
7. Piłka Nożna dz. 18.05.22r.Malechowo 11.05.22r. – Kamień P. 19.05.22r. – Gryfino 19.05.22r. – Drawsko P. 02.06.22r. – Malechowo 03.06.22r. – Choszczno 10.06.2022r. – Malechowo
8. Piłka Nożna ch. 23.05.22r.Koszalin 12.05.22r. – Kamień P. 19.05.22r. – Gryfino 12.05.22r. – Wałcz 03.06.22r. – Szczecinek 03.06.22r. – Choszczno 09.06.2022r. – Szczecinek
9. Unihokej dz. 29.11.21r. – Redło 24.11.21r. – Mrzeżyno 30.11.21r. – Dębno 29.11.21r. – Bierzwnik – – – – – – 16.12.21r. – Mrzeżyno
10. Unihokej ch. 29.11.21r. – Redło 23.11.21r. – Mrzeżyno 30.11.21r. – Dębno 26.11.21r. – Bierzwnik – – – – – – 14.12.21r. – Bierzwnik
11. Tenis Stołowy dz. 02.12.21r. – Żółtnica 07.12.21r. – Stepnica 23.11.21r. – Przelewice 18.11.21r. – Bierzwnik – – – – – – 09.12.21r. – Bierzwnik
12. Tenis Stołowy ch. 02.12.21r. – Żółtnica 07.12.21r. – Stepnica 23.11.21r. – Przelewice 18.11.21r. – Bierzwnik – – – – – – 09.12.21r. – Bierzwnik
13. Badminton dz. System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2021r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół. 08.12.21r. – Trzcińsko-Zdrój
14. Badminton ch. System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2021r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół. 08.12.21r. – Trzcińsko-Zdrój
Lp. Dyscyplina Powiatowe Regionalne Półfinały Wojewódzkie Finały Wojewódzkie
1/2. Sztafetowe Biegi Przełajowe. do 15.10.21r. – – – – – – – – – – – – 20.10.21r. – Gryfino
3/4. Szkolna Liga LA dz. i ch. do 13.05.22r. – – – – – – – – – – – – 30.05.2022r. – Stargard
5/6. LA – Indywidualna dz. i ch. do 27.05.22r. – – – – – – – – – – – – 07.06.2022r. – Goleniów

zał. nr 1 – pobierz

7. Szachy – drużynowe Zgłoszenia do 31.10.21r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie (kto go jeszcze nie dokonał). 09.12.21r. – Gryfino
8/9. Tenis stołowy do 05.11.21r. do 26.11.21r. – – – – – – do 22.12.21r.
10/11. Drużynowe Biegi Przełajowe do 14.04.22r. – – – – – – – – – – – – 22.04.22r. – Gryfino

schemat trasy – pobierz

12/13. Koszykówka do 28.02.22r. do 15.03.22r. do 31.03.22r. do 14.04.22r.
14/15. Piłka Siatkowa do 28.02.22r. do 15.03.22r. do 31.03.22r. do 21.04.22r.
16/17. Piłka Ręczna do 28.02.22r. do 15.03.22r. do 31.03.22r. do 28.04.22r.
18/19. Piłka Nożna do 30.04.22r. do 12.05.22r. do 27.05.22r. do 10.06.22r.
20/21. Unihokej do 05.11.21r. do 26.11.21r. – – – – – – do 22.12.22r.
22/23. Pływanie drużynowe/sztafety do 28.02.22r. – – – – – – – – – – – – Dz. i Ch. – Szczecinek – 30.03.2022r.
24/25. Siatkówka – plażowa do 27.05.22r. – – – – – – – – – – – – do 10.06.22r.
26/27. Badminton – dz. i ch. Zgłoszenia do 31.10.21r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie (kto go jeszcze nie dokonał). Grudzień 2021r.
28/29. Koszykówka 3×3 dz. i ch. Zgłoszenia do 30.09.21r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. DZ – 25.10.21r. – Stargard

CH – 11.10.21r. – Stargard

Regionalne

Lp. Dyscyplina Regionalne Półfinały Wojewódzkie Finały Wojewódzkie
Region “A” Region “B” Region “C” Region “D” Region “A-B” Region “C-D”
1. Piłka Ręczna dz 05.04.22r. – Sławno 04.04.22r. – Nowogard 23.03.22r. – Dębno 25.03.22r. – Dobrzany  12.05.22r. – Sławno 07.04.22r. – Dębno 18.05.2022r. – Sławno
2. Piłka Ręczna ch. 12.04.22r. – Sławno 01.04.22r. – Nowogard 31.03.22r. – Barlinek 04.04.22r. – Tuczno 26.04.22r. – Nowogard 09.05.22r. – Stargard 20.05.2022r. – Nowogard
3. Koszykówka dz. 24.03.22r. – Koszalin 31.03.22r. – Goleniów 25.03.22r. – Szczecin 12.04.22r. – Drawsko P.
28.04.22r. – Koszalin 29.04.22r. – Szczecin 18.05.2022r. – Szczecin
4. Koszykówka ch. 11.03.2022r. – Koszalin 22.03.22r. – Kamień P. 07.04.22r. – Barlinek 28.03.22r. – Stargard 11.04.22r. – Koszalin 25.04.22r. – Stargard 12.05.22r. – Stargard
5. Piłka Siatkowa dz. 12.04.22r. – Szczecinek 29.03.22r. – Goleniów 12.04.22r. – Pyrzyce 06.04.22r. – Wałcz 28.04.22r. – Goleniów 11.05.22r. – Banie
19.05.2022r. – Koszalin
6. Piłka Siatkowa ch. 23.03.22r. – Koszalin 09.05.22r. – Połczyn-Zdrój 12.04.22r. – Pyrzyce 05.04.22r. – Wałcz 12.05.22r. – Darłowo 27.04.22r. – Pyrzyce 18.05.2022r. – Pyrzyce
7. Piłka Nożna dz. 16.05.22r. – Malechowo 19.05.22r. – Kamień P. 18.05.22r. – Gryfino 11.05.22r. – Wałcz 09.06.22r. – Stepnica 23.05.22r. – Wałcz 13.06.2022r. – Drawsko Pom.
8. Piłka Nożna ch. 27.05.22r. – Koszalin 10.05.22r. – Gryfice 18.05.22r. – Gryfino 13.05.22r. – Stargard 07.06.22r. – Kołobrzeg 27.05.22r. – Stargard 15.06.2022r. – Stargard
9. Unihokej dz. 30.11.21r. – Szczecinek 26.11.21r. – Mrzeżyno 02.12.21r. – Dębno 22.11.21r. – Bierzwnik ——– 13.12.21r. – Bierzwnik
10. Unihokej ch. 30.11.21r. – Szczecinek 25.11.21r. – Mrzeżyno 02.12.21r. – Dębno 25.11.21r. – Bierzwnik ——– 17.12.21r. – Mrzeżyno
11. Tenis Stołowy – dz. 25.11.21r. – Szczecinek 30.11.21r. – Stepnica 24.11.21r. – Przelewice 24.11.21r. – Stargard ——– 15.12.21r. – Stargard
12. Tenis Stołowy – ch. 25.11.21r. – Szczecinek 30.11.21r. – Stepnica 24.11.21r. – Przelewice 24.11.21r. – Stargard ——– 15.12.21r. – Stargard
13. Badminton ch System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2021r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół. 30.11.21r. – Lipiany
14. Badminton ch. System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2021r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół. 30.11.21r. – Lipiany
15. Siatkówka plażowa. W finale wojewódzkim prawo startu ma mistrz powiatu. Kołobrzeg – 13.06.2022r.
16. Siatkówka plażowa. W finale wojewódzkim prawo startu ma mistrz powiatu. Kołobrzeg – 13.06.2022r.

Ē

Lp. Dyscyplina Powiatowe Regionalne Finały Wojewódzkie
1/2. Sztafetowe Biegi Przełajowe. do 15.10.21r. – – – – – – 20.10.21r. – Gryfino
3/4. Szkolna Liga LA – I i II rzut dz. i ch. do 31.10.21r. – – – – – – 24.05.22r. – Stargard
5/6. Koszykówka do 28.02.22r. do 31.03.22r. do 30.04.22r.
7/8. Piłka Siatkowa do 28.02.22r. do 31.03.22r. do 30.04.22r.
9/10. Piłka Ręczna do 28.02.22r. do 31.03.22r. do 30.04.22r.
11/12. Piłka Nożna do 30.04.22r. do 13.05.22r. do 27.05.22r.
13/14. Tenis stołowy do 22.10.21r. do 10.11.21r. do 10.12.21r.
15/16. Pływanie drużynowe/sztafety do 22.10.21r. – – – – – – 16.11.21r. – Kołobrzeg
17/18. Drużynowe Biegi Przełajowe do 14.04.22r. – – – – – – 22.04.22r. – Gryfino

schemat trasy – pobierz

19/20. Siatkówka – plażowa do 27.05.22r. – – – – – – do 10.06.22r.
21. Szachy – drużynowe Zgłoszenia do 31.10.21r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. 26.11.21r. – Kołobrzeg
22/23. Unihokej Zgłoszenia do 31.10.21r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. Grudzień 2021r.
24/25. Badminton – dz. i ch. Zgłoszenia do 31.10.21r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. Grudzień 2021r.
26/27. Koszykówka 3×3* dz. i ch. Zgłoszenia do 30.09.21r. bezpośrednio do WSZS w Szczecinie. Dz. i ch. – 29.10.21r. – Kołobrzeg
* – koszykówka 3×3 w Licealiadzie rozgrywana w rocznikach 2005 i młodsi.

Regionalne

Lp. Dyscyplina Regionalne Finały Wojewódzkie
Region “A” Region “B” Region “C” Region “D”
1. Piłka Ręczna dz 06.04.22r. – Śwdwin 12.04.22r. – Kołobrzeg 21.04.22r. – Pyrzyce 28.04.22r. – Stargard
12.05.2022r. – Pyrzyce
2. Piłka Ręczna ch. 13.04.22r. – Połczyn Zdrój 13.04.22r. – Kołobrzeg 21.04.22r. – Pyrzyce 22.03.22r. – Stargard 10.05.2022r. – Stargard
3. Koszykówka dz. 06.04.22r. – Koszalin 28.04.22r. – Szczecin
05.04.22r. – Szczecin 26.04.22r. – Stargard
13.05.2022r. – Szczecin
4. Koszykówka ch. 31.03.22r. – Koszalin 08.04.22r. – Kołobrzeg 30.03.22r. – Szczecin 31.03.22r. – Stargard 27.04.2022r. – Stargard
5. Piłka Siatkowa dz. 28.03.22r. – Koszalin 22.03.22r. – Gryfice 29.03.22r. – Szczecin 30.03.22r. – Szczecin 13.04.2022r. – Szczecin
6. Piłka Siatkowa ch. 29.03.22r. – Połczyn Zdrój 23.03.22r. – Kołobrzeg 05.04.22r. – Pyrzyce 17.03.22r. – Stargard 25.04.22r. – Kołobrzeg
7. Piłka Nożna dz. 19.05.22r. – Koszalin 13.05.22r. – Gryfice 26.05.22r. – Pyrzyce 27.05.22r. – Łobez 15.06.22r. – Pyrzyce
8. Piłka Nożna ch. 17.05.22r. – Koszalin 12.05.22r. – Gryfice 26.05.22r. – Pyrzyce 16.05.22r. – Czaplinek Koszalin – 06.06.2022r.
9. Unihokej dz. System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2021r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół. 14.12.21r. – Mrzeżyno
10. Unihokej ch. System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2021r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół. 02.12.21r. – Szczecinek
11. Tenis Stołowy dz. 18.11.21r. – Szczecinek 19.11.21r. – Gryfice 17.11.21r. – Pyrzyce 18.11.21r. – Czaplinek 07.12.21r. – Czaplinek
12. Tenis Stołowy ch. 19.11.21r. – Koszalin 17.11.21r. – Gryfice 17.11.21r. – Pyrzyce 18.11.21r. – Czaplinek 07.12.21r. – Czaplinek
13. Badminton dz. System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2021r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół. 08.12.21r. – Szczecinek
14. Badminton ch. System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2021r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół. 15.12.21r. – Szczecinek
15. Siatkówka plażowa W finale wojewódzkim prawo startu ma mistrz powiatu. Kołobrzeg – 14.06.2022r.
16. Siatkówka plażowa W finale wojewódzkim prawo startu ma mistrz powiatu. Kołobrzeg – 14.06.2022r.

Kontakt z nami

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie

WSZS Szczecin

© 2022, ALL RIGHTS RESERVED. DESIGNED & CODED BY CRIS